Plakát k filmu: Bez kalhot XXL

Bez Kalhot XXL Magic Mike XXL

dokina.cz
5,6

Premiéra 16. 7. 2015
USA, 2015, 115 min, od 12 let

Žánr:
komedie
Režie:
Gregory Jacobs | celý štáb
Hrají:
Channing Tatum, Amber Heard, Jada Pinkett Smith | všichni herci

Děj filmu „Bez kalhot XXL“ navazuje na první film tři roky poté, kdy Mike ukončil svou vrcholnou kariéru striptéra a i zbývající členové striptérské skupiny Králové Tampy se chystají hodit ručník do ringu. Ale chtějí to udělat po svém: společně s legendární hlavní hvězdou Magickým Mikem chtějí vstoupit do světel reflektorů v posledním dech beroucím představení v Myrtle Beach a udělat tak tlustou čáru za minulostí.

Mike a ostatní chlapi se vydávají na své závěrečné vystoupení, a když se cestou zastaví v Jacksonvillu a Savannah, aby obnovili staré známosti a navázali nová přátelství, sklízejí obdiv, naučí se pár nových pohybů a překvapujícím způsobem se zbaví své minulosti.

Děj filmu „Bez kalhot XXL“ navazuje na první film tři roky poté, kdy Mike ukončil svou vrcholnou kariéru striptéra a i zbývající členové striptérské skupiny Králové Tampy se ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 136 hlasů

Kde se podívat online?

432.65 CZK Přehrát online

Recenze filmu Bez kalhot XXL

 • Recenze Bez kalhot XXL na MovieZone

  Recenze MovieZone 50

 • Recenze Bez kalhot XXL na iDnes

  Recenze iDnes 40

  S názvem Bez kalhot XXL jde do kin druhý díl osudů striptérské party, která se chce rozloučit parádním vystoupením. Jiný důvod „dvojka“ nemá.

 • Recenze Bez kalhot XXL na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 50

  Bez kalhot XXL zcela očekávaně cílí na ženské publikum a nabízí nejen množství vypracovaných břišáků, bicepsů a sexy zadečků, ale i hloubání nad sny a touze po lásce. Lepší by bylo, kdyby se film zaměřil pouze na jedno, takto tu před sebou mámě něco, co není ani romantickým dramatem, ale ani vzrušující komedií. Ono je ale otázkou, zda je důležité tyto aspekty vůbec řešit. Primárním cílem je ukázat Krále Tampy nejen bez kalhot, ale i bez košile, a toho se nám dostane vrchovatou měrou.

 • Recenze Bez kalhot XXL na FilmSpot

  Recenze FilmSpot 60

  Králové Tampy jsou zpět! Tentokrát už však ne pod vedením režiséra Stevena Soderbergha (který ustoupil do pozice producenta a kameramana), nýbrž jeho dlouholetého spolupracovníka Gregoryho Jacobse, který se na většině jeho předchozích filmů podílel jako první asistent režie. A zatímco Soderbergh, jenž má ve zvyku míchat mainstreamovou komerční zábavu s potravou pro intelektuály, brnkal se snímkem Bez kalhot převážně na dramatičtější strunu a kromě hlavní atrakce v podobě pánského striptýzu do něj přidal i reflexi negativních aspektů tohoto povolání, sociální komentář a dějový oblouk o odvrácené straně jednoho amerického snu, tak Jacobs se s tímto pokračováním s lascivním podtitulem XXL již plně vydal cestou nenáročné letní komedie.

 • Recenze Bez kalhot XXL na Fandíme filmu

  Recenze Fandíme filmu 70

  Pánský striptérský road movie očima někoho, kdo bez kalhot mnohem raději vidí ženy.

Trailer k filmu

Související články k filmu Bez kalhot XXL

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.