Plakát k filmu: Bez kalhot

Bez kalhot Magic Mike

dokina.cz
6,8

Premiéra 12. 7. 2012
USA, 2012, 110 min

Žánr:
komedie, drama
Režie:
Steven Soderbergh | celý štáb
Hrají:
Alex Pettyfer, Channing Tatum, Matthew McConaughey, Wendi McLendon-Covey, Joe Manganiello, Olivia Munn | všichni herci

Ve svém novém filmu nám režisér Steven Soderbergh otevírá dveře do světa mužských striptérů. Film je inspirován zkušenostmi Channinga Tatuma z dob, kdy pracoval jako striptér a o své herecké kariéře pouze snil. Tatum však ve snímku nehraje sám sebe, ale svého staršího rádce Mika. Jeho postavu ztvárnil Alex Pettyfer. Matthewa McConaugheyho uvidíme v roli Dallase, vysloužilého striptéra a současného majitele klubu, v němž Mike se svým žákem vystupují.

Ve svém novém filmu nám režisér Steven Soderbergh otevírá dveře do světa mužských striptérů. Film je inspirován zkušenostmi Channinga Tatuma z dob, kdy pracoval jako striptér a o ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Vaše hodnocení: 162 hlasů

Kde se podívat online?

Přehrát online

Recenze filmu Bez kalhot

  • Recenze Bez kalhot na MovieZone

    Recenze MovieZone 80

    Horda sexy chlapů Bez kalhot je kořením v uvědomělé sociální sondě, která se přes vážný příběh odmítá vzdát divokého řádění. Soderberghova novinka je zábavná, inteligentní a nejen spousta odvázaných scén vám zaručí, že se u ní nestihnete nudit. Zkrátka dramedie podle příjemně svěžího receptu, která vás nabije energií jako málokterý film z letošní kinonabídky.

Trailer k filmu

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.