Plakát k filmu: Batman se vrací

Batman se vrací Batman Returns

dokina.cz
7,2

USA, Velká Británie, 1992, 122 min

Žánr:
thriller, akční, fantasy, kriminální
Režie:
Tim Burton | celý štáb
Hrají:
Michael Keaton, Danny DeVito, Michelle Pfeiffer, Christopher Walken, Michael Gough, Michael Murphy, Andrew Bryniarski, Pat Hingle, Vincent Schiavelli, Doug Jones, Branscombe Richmond, Paul Reubens, Diane Salinger, Steven Brill, Debbie Lee Carrington, Rena Riffel, Sean Whalen, Anthony De Longis, Gregory Scott Cummins | všichni herci

Gotham City je terorizováno zločineckou bandou cirkusových artistů, vedených fyzicky deformovaným Oswaldem Cobblepotem, přezdívaným Tučňák. Selina Kyleová, sekretářka mocného obchodníka Maxe Shrecka, odhalí podvodný plán svého šéfa na získání financí od města a je za trest shozena z mrakodrapu.

Přežije a stává se Kočičí ženou (Catwoman), osamělým a vysoce vynalézavým kriminálním živlem. Shreck se dohodne se ctižádostivým Tučňákem, že ho udělá starostou, aby mohl Gotham City snadněji okrádat. To už ale přichází na scénu Batman a začíná plnit svou úlohu ochránce utlačovaných a zastánce práva a spravedlnosti. I když jsou tentokrát jeho protivníci mimořádně zdatní, není jim to nic platné. A sílící citové pouto mezi Batmanem a Kočičí ženou učiní z těchto protivníků spojence a možná i něco víc ...

Gotham City je terorizováno zločineckou bandou cirkusových artistů, vedených fyzicky deformovaným Oswaldem Cobblepotem, přezdívaným Tučňák. Selina Kyleová, sekretářka mocného ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 530 hlasů
 • -

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 3.99 EUR 13.99 EUR Přehrát online

Související články k filmu Batman se vrací

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Jste nároční sběratelé? Tak to pro vás máme 2,2m vysokou sochu Batmana za $8000

  Jste nároční sběratelé? Tak to pro vás máme 2,2m vysokou sochu Batmana za $8000

  6. 2. 2016 16:22 Chceme vám ukázat jednu velmi raritní sošku, kterou si jen tak do poličky určitě nedáte, protože je vyšší, než vězšina z vás. Její výška je 1,95,,cm, s podstavcem 2,2m a je vyrobena k filmu Batman v Superman: Dawn of Justice, který má přijít do kin již tento rok.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Smrtonosná past i úchylný Santa: dopřejte si sedm antivánočních filmů

  Smrtonosná past i úchylný Santa: dopřejte si sedm antivánočních filmů

  23. 12. 2013 01:29 V posledních letech se do módy dostala póza Vánoce nenávidět. Není se moc co divit, ze všech stran se na člověka během prosince valí "sluníčková pohoda" takového kalibru, až jeden zatouží jim natura po trochu alternativním prožití konce roku. Jste-li však někde uprostřed obou nálad, možná vezmete za vděk kompromisem - nabízíme tedy sedmero filmů, jež se sice odehrávají na vánoční svátky, pohodovou atmosféru v nich však nahrazuje štěkání kulometů a všudypřítomný cynismus.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Nový Batman je Affleck. Kdo nosil masku před ním?

  Nový Batman je Affleck. Kdo nosil masku před ním?

  29. 8. 2013 17:08 Ben Affleck bude nový Batman. Oznámila to v pátek společnost Warner Bros. Pod její hlavičkou vzniká pokračování Muže z oceli. Vzpomenete si na všechny herce, kteří doposud oblékli nebo měli obléknout netopýří masku?

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.