Plakát k filmu: Bastardi 2

Bastardi 2 Bastardi II

dokina.cz
3,0

Premiéra 27. 10. 2011
Česká Republika, 2011, 95 min

Žánr:
kriminální
Režie:
Jan Lengyel | celý štáb
Hrají:
Tomáš Magnusek, Jiří Krampol | všichni herci

Druhý díl začíná krátce po smrti největšího bastarda Michala Dostála. Michalův otec a dědeček jsou přesvědčeni, že učitel Majer stál za vraždami všech tří žáků a mstil smrt své sestry. Začnou tak Majera psychicky deptat a hledají důkazy. Ty hledá také nový policejní vyšetřovatel Karas, jenž přebírá agendu po zesnulém policejní vyšetřovateli Palečkovi. Karasovi se okamžitě v případech úmrtí "Bastardů" něco nezdá a začíná se zaměřovat též na Majera, který je v tuto chvíli již ředitelem školy.

Druhý díl začíná krátce po smrti největšího bastarda Michala Dostála. Michalův otec a dědeček jsou přesvědčeni, že učitel Majer stál za vraždami všech tří žáků a mstil smrt své ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 249 hlasů
  • -
  • -

Recenze filmu Bastardi 2

  • Recenze Bastardi 2 na MovieZone

    Recenze MovieZone 20

    Město terorizují gangsteři a Romové. Jediný, kdo jim vzdoruje, je ředitel základní školy, který vypadá jako Obelix. Jak to dopadne? Zvítězí dobro a zlo bude poraženo? Nechtějte se to dozvědět. Český blockbuster pro skutečné masochisty.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.