Plakát k filmu: Barbar Conan

Barbar Conan Conan the Barbarian

dokina.cz
4,8

Premiéra 18. 8. 2011
USA, 2011, 110 min, od 12 let

Žánr:
dobrodružný, akční, fantasy
Režie:
Marcus Nispel | celý štáb
Hrají:
Ron Perlman | všichni herci

Legendární Barbar Conan je zpátky! Z kultovní komixové postavy se Conan vypracoval na ikonu stříbrného plátna, nové nadupané zpracování navíc uvidíme v kvalitním plnohodnotném 3D. Conanova touha po pomstě za smrt jeho rodičů se záhy změní v krutý boj za záchranu národů Hyborie před mocnými silami zla, ve kterém se bitvy s nelítostnými nepřáteli proplétají se souboji s odpornými monstry. Jedinou nadějí na vysvobození Hyborie ze spárů zla je Conan a jeho síla a odvaha.

Legendární Barbar Conan je zpátky! Z kultovní komixové postavy se Conan vypracoval na ikonu stříbrného plátna, nové nadupané zpracování navíc uvidíme v kvalitním plnohodnotném 3D. ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Vaše hodnocení: 618 hlasů

Recenze filmu Barbar Conan

  • Recenze Barbar Conan na MovieZone

    Recenze MovieZone 50

    Barbar Conan 3D je hloupá a špatně zrežírovaná „filmová videohra“, která se potácí mezi chtěnou a nechtěnou zábavností. Vypadá ale výpravně, starověkou Hyborii oživila úspěšně, má zapamatovatelné padouchy a s chutí hrající hlavní představitel je prozatím nejlepší filmový či televizní Conan. Oddaný pulpista Howard by si u tohohle braku kulku do hlavy nevpálil.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.