Plakát k filmu: Babovřesky 2

Babovřesky 2 Babovřesky 2

dokina.cz
2,9

Premiéra 20. 2. 2014
Česká Republika, 2014, 120 min

Žánr:
komedie
Režie:
Zdeněk Troška | celý štáb
Hrají:
Lukáš Langmajer, Jan Dolanský, Pavel Kikinčuk, Martin Stropnický | všichni herci

Letní komedie Zdeňka Trošky je úsměvným obrázkem ze života v současné vesnici, která s nadhledem a komediální nadsázkou, tak trochu v duchu Slunce, seno, sleduje kupící se nedorozumění a souhry náhod, které pořádně zamotají hlavu její obyvatelům. V příběhu nechybí láska, žárlivost, závist, intriky a zejména vtipné okamžiky, v nichž se někteří i najdou.

Příběh začíná tam, kde první díl skončil: drbna Horáčková vybíhá z domu naproti mladým hokejistům, kteří přijeli navštívit svého dobrého kamaráda a spoluhráče na nedalekou chalupu, aby tu aspoň pár dní trénovali i odpočívali. Horáčkovou okamžitě napadne pozvat svou vnučku, šikovně ji narafičit sportovcům do cesty – třeba se jí nějaký všimne a holka udělá terno. Nevydrží a pochlubí se svým nápadem ostatním babkám.

Letní komedie Zdeňka Trošky je úsměvným obrázkem ze života v současné vesnici, která s nadhledem a komediální nadsázkou, tak trochu v duchu Slunce, seno, sleduje kupící se ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 599 hlasů
 • -
 • -

Kde se podívat online?

Přehrát online

Recenze filmu Babovřesky 2

 • Recenze Babovřesky 2 na MovieZone

  Recenze MovieZone 10

 • Recenze Babovřesky 2 na iDnes

  Recenze iDnes 25

  Pokračování vesnické komedie Babovřesky v režii Zdeňka Trošky je kratší a čistší než první díl, ale na podstatě se nic nezměnilo. Stařenky dál ječí a estráda se střídá s reklamou.

 • Recenze Babovřesky 2 na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 25

  Babovřesky 2 sice zaznamenaly lehký posun k lepšímu, ale i tak dostáváme stejně přehrávanou letní komedii, plnou vesměs ne dvakrát příjemných postav, jako loni. Najdou se tu sice pozitivní střípky (úvodní titulky, Jarmila Bursová atd.), ale ty záplavu neohrabaných střepů nedokáží přebít. Můžeme jen doufat a modlit se, že to příští rok bude lepší.

Trailer k filmu

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.