Plakát k filmu: Avatar 2

Avatar 2 Avatar 2

2016

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 11 hlasů
 • -
 • -
 • -
 • -

Související články k filmu Avatar 2

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Avatar 2 má být jako jednička „na steroidech“

  Avatar 2 má být jako jednička „na steroidech“

  31. 1. 2018 10:01 Avatar 2 se natáčí už tři měsíce, jak prozradil herec Stephen Lang. Ten si v prvním díle zahrál plukovníka Milese Quaritche a, světe div se, na konci filmu nezemřel. Lang ztvární záporáka ve všech dalších Avatarech a teď se k druhému dílu filmu trochu rozpovídal.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Potvrzeno: Rose z Titanicu bude hrát v Avatar 2

  Potvrzeno: Rose z Titanicu bude hrát v Avatar 2

  6. 10. 2017 09:58 Oscarová herečka Kate Winslet se právě upsala sérii filmů, ze kterých dalšího Oscara sice asi nevytáhne, ale o práci nouzi mít nebude. Režisér James Cameron totiž potvrdil, že si spolupráci z Rose z Titanicu zopákne a že mu bude v Avatar 2 hrát Winslet postavu jménem Ronal.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Další Avatary má vedle Worthingtona táhnout Cliff Curtis

  Další Avatary má vedle Worthingtona táhnout Cliff Curtis

  9. 5. 2017 16:33 Kdo? Pokud nekoukáte na seriál Živí mrtví: Počátek konce, tak ho asi neznáte. Curtis měl ještě menší či větší role v Smrtonosné Pasti 4.0, Training Day, Třech králích, nebo Fontáně. Určitě ale nejde o světoznámého tahouna, co by měl na kontě hromadu filmů, v nichž září v hlavní roli.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.