Plakát k filmu: Auta 2

Auta 2 Cars 2

dokina.cz
6,0

Premiéra 28. 7. 2011
USA, 2011, 110 min

Žánr:
komedie, animovaný
Režie:
John Lasseter | celý štáb
Hrají:
Michael Caine, Tony Shalhoub, Owen Wilson, Jason Isaacs, Emily Mortimer | všichni herci

Hvězdné závodní auto Blesk McQueen a jeho přítel jedinečný odtahový vůz Burák se ve filmu „Auta 2“ dostanou na úžasná místa, když je jejich cesta zavede za moře. Tam budou soutěžit ve vůbec prvním celosvětovém závodě Grand Prix, kde se má rozhodnout o nejrychlejším autě na světě. Ale cesta na šampionát je plná děr, objížděk a komických překvapení, když se Burák připlete do svého vlastního netušeného dobrodružství: mezinárodní špionáže.

Burák, který je rozpolcený mezi tím, že má Bleskovi McQueenovi pomáhat ve vysokém závodu a zároveň se účastnit špionážní mise s nejvyšším utajením, se na své cestě plné akcí dostane do honičky, která ho zavede do ulic Japonska a Evropy, kam ho stopují jeho přátelé a kde ho sleduje celý svět. K legraci, která se odehrává v rychlém tempu se, přidává pestrá směsice nových účinkujících aut včetně tajných agentů, hrozných darebáků a mezinárodních soupeřů závoďáků.

Hvězdné závodní auto Blesk McQueen a jeho přítel jedinečný odtahový vůz Burák se ve filmu „Auta 2“ dostanou na úžasná místa, když je jejich cesta zavede za moře. Tam budou ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 627 hlasů

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 135.49 CZK 379.86 CZK Přehrát online

Recenze filmu Auta 2

  • Recenze Auta 2 na MovieZone

    Recenze MovieZone 60

    Blesk McQueen se vydává na nejprestižnější závody na světě, jeho kámoš Burák se ale může těšit na vlastní úkol. Shodou okolností se z něho totiž musí stát agent, na jehož bedrech leží osud celého světa. Auta 2 jsou pravděpodobně nejslabší Pixarovka, pořád je to ale v rámci možností docela zábavná podívaná. Honičkám a akčním scénám není co vytknout a největším problémem tak zůstává fakt, že v hlavní roli je tentokrát otravný ukecaný vidlák. Příště zase prosíme o něco originálnějšího.

Trailer k filmu

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.