Plakát k filmu: Arthur a Maltazardova pomsta

Arthur a Maltazardova pomsta Arthur et la vengeance de Maltazard

dokina.cz
5,0

Premiéra 3. 12. 2009
Francie, 2009, 93 min

Žánr:
animovaný
Režie:
Luc Besson | celý štáb
Hrají:
Freddie Highmore, Selena Gomez, Mia Farrow, Jimmy Fallon, Snoop Dogg, Asa Butterfield, Lou Reed, Ron Crawford, Robert Stanton, Penny Balfour, Jean-Paul Rouve, Gérard Darmon, Mylène Farmer, Michel Duchaussoy, Fred Testot, Bernard Alane | všichni herci

Po úspěšném filmu Arthur a Minimojové přichází Luc Besson s pokračováním příběhu o malém hrdinovi…

Arthur je natěšený, protože dnes večer se naposledy může vrátit do říše Minimojů a setkat se tak s princeznou Selénií. Minimojové na jeho počest chystají obrovskou hostinu a princezna se chystá obléknout do šatů z růžových okvětních plátků.

Arthur ale nečekaně najde zrnko rýže, kde je napsáno SOS. Není pochyb o tom, že princezna Selénia je v nebezpečí! Arthur se dvakrát nerozmýšlí a vy-dává se ji zachránit. Až na místě ale zjistí, že Minimojové ho o pomoc nevolali. Kdo na mladého hrdinu nastražil tuto léčku?

V originále propůjčili kresleným postavičkám hlasy známé osobnosti. Maltazard – Lou Reed, babička – Mia Farrow, Max – Snoop Dog, Replay – Fergie a další.

Po úspěšném filmu Arthur a Minimojové přichází Luc Besson s pokračováním příběhu o malém hrdinovi… Arthur je natěšený, protože dnes večer se naposledy může vrátit do říše ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 448 hlasů
  • -
  • -
  • -

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.