Plakát k filmu: Ant-Man a Wasp 3D Premiéra

Ant-Man a Wasp Ant-Man and the Wasp

Premiéra 5. 7. 2018 (za 2 týdny)
USA, 2018

Žánr:
dobrodružný, akční, sci-fi
Režie:
Peyton Reed | celý štáb
Hrají:
Paul Rudd, Evangeline Lilly, Michael Douglas, Michelle Pfeiffer, Walton Goggins | všichni herci

Filmový svět studia Marvel se rozrůstá o snímek Ant-Man a Wasp, který je novou kapitolou o superhrdinech, kteří se umějí zmenšovat. Po událostech filmu Captain America: Občanská válka musí Scott Lang čelit následkům svých rozhodnutí nejen jako superhrdina, ale i otec. Sotva se mu podaří najít rovnováhu mezi osobním životem a povinnostmi, které má jako Ant-Man, objeví se Hope van Dyne a dr. Hank Pym s novou naléhavou misí. Scott musí znovu obléci zmenšovací oblek, naučit se bojovat po boku Wasp a pomoci jí odhalit tajemství z minulosti.

Filmový svět studia Marvel se rozrůstá o snímek Ant-Man a Wasp, který je novou kapitolou o superhrdinech, kteří se umějí zmenšovat. Po událostech filmu Captain America: Občanská ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnotit můžete po premiéře 5. 7. 2018
 • -
 • -
 • -
 • -

Související články k filmu Ant-Man a Wasp 3D

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Ant-Man a Wasp pózují na plakátech i s Michaelem Douglasem

  Ant-Man a Wasp pózují na plakátech i s Michaelem Douglasem

  12. 6. 2018 11:44 Třetí letošní Marvelovka je už za rohem. Po Black Pantherovi a Avengers: Infinity War přijde Ant-Man a Wasp. Trailer jsme už viděli, tv spot taktéž, tudíž se ke slovu dostávají nové plakáty.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Ant-Man a Wasp prokládají souboj s duchem spoustou vtípků

  Ant-Man a Wasp prokládají souboj s duchem spoustou vtípků

  30. 5. 2018 08:27 Šílenství kolem Avengers: Infinity War pomalu utichá, a tak se o slovo začíná hlásit další Marvelovka. Ano, letos dostaneme rovnou tři. Po překvapivě úspěšném Black Pantherovi a nepřekvapivě úspěšných Avengers nás čeká pokračování mravenčího muže: Ant-Man a Wasp.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Ant-Man a Wasp: po osudových Avengers vás chce Marvel zase rozesmát

  Ant-Man a Wasp: po osudových Avengers vás chce Marvel zase rozesmát

  3. 5. 2018 10:35 Marvel v aktuálním Avengers: Infinity War roztáčí vážná, doslova osudová kola. Na humor tam sice nezapomíná, ale tentokrát se přeci jen hraje na trochu serióznější notu. Krátce po premiéře ale studio vydalo trailer na červencový Ant-Man a Wasp, který je humorem narvaný až k prasknutí.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.