Plakát k filmu: Angry Birds ve filmu

Angry Birds ve filmu Angry Birds

dokina.cz
5,9

Premiéra 12. 5. 2016
USA, 2016, 97 min

Žánr:
animovaný
Režie:
| celý štáb

Film nás zavede na ostrov, kde žijí nelétaví, ale jinak velice šťastní ptáci. Až na pár výjimek. Ruďák, věčně vzteklý opeřenec, neposedný Žluťas a výbušný Bombas tvoří v tropickém ráji partičku neoblíbených outsiderů. Když však na ostrov dorazí záhadná zelená prasata, musí tahle nesourodá skupinka zjistit, co mají vepři za lubem a svůj ostrov před nimi zachránit.

Film nás zavede na ostrov, kde žijí nelétaví, ale jinak velice šťastní ptáci. Až na pár výjimek. Ruďák, věčně vzteklý opeřenec, neposedný Žluťas a výbušný Bombas tvoří v tropickém ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 2 hlasů
 • -
 • -

Kde dávají v televizi?

30. květen 12.40 hod.

Recenze filmu Angry Birds ve filmu

 • Recenze Angry Birds ve filmu na MovieZone

  Recenze MovieZone 50

 • Recenze Angry Birds ve filmu na fffilm

  Recenze fffilm 40

  Angry Birds ve filmu je avantgardní animované podobenství, které odvážným způsobem nastavuje zrcadlo dnešní složité situaci v Evropě. Všímejte si se mnou: Na ptačím ostrově spolu žijí mezi zástupem ostatního ptactva také tři kamarádi, kteří mají "shodou okolností" stejné barvy jako německá vlajka: Kamarádi mají problémy s tím, že jsou občas naštvaní, což ve "šťastné ptačí komunitě" není přípustné a všichni tři se musejí zúčastnit nucené převýchovy, aby byli sluníčkovější.

 • Recenze Angry Birds ve filmu na iDnes

  Recenze iDnes 60

  Udělat celovečerní příběh z mobilní hry, ve které se perou ptáci s prasaty, je práce pro vraha. Ale mohla dopadnout hůř, než představuje novinka kin Angry Birds ve filmu.

 • Recenze Angry Birds ve filmu na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 60

  Angry Birds udělali jednu velkou chybu ještě před uvedením snímku do kin, a to, že toho prostřednictvím spotů, ukázek a trailerů prozradili tolik, že samotný film přináší jen velmi málo překvapení. Pokud jste měli štěstí a této smršti jste unikli, určitě se zasmějete u pár povedených vtípků. Velmi potěší velká bitva ve stylu populární hry a hudební doprovod linoucí se celým animákem. Naopak přehnaná upovídanost si bude koledovat o návštěvu sezení zvládání vzteku. Otázkou trochu zůstává, pro jakou věkovou kategorii jsou Angry Birds ve filmu vlastně určeni.

 • Recenze Angry Birds ve filmu na FilmSpot

  Recenze FilmSpot 60

  Jakýsi tropický ostrov obývají nelétaví ptáci, jež žijí v permanentní harmonii a v klidu. Až na trojici Ruďák, Žluťas a Bombas (jeden je konfliktní, druhý je na speedu a třetí vybuchuje), kteří se chovají agresivně a jsou za to ostatními odsuzováni. Pak jednoho dne připlují na ostrov zelená prasata, která se nejprve tváří přátelsky, ale pak pokoutně ptákům ukradnou veškerá jejich vejce. Ptáci se rozhodnou pod velením Ruďáka své budoucí potomstvo vybojovat zpět, čemuž je věnována poslední třetina filmu. A TO JE CELÝ DĚJ.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.