Plakát k filmu: Andílek na nervy

Andílek na nervy Andílek na nervy

dokina.cz
3,1

Premiéra 18. 6. 2015
Česká Republika, 2015, 110 min, od 12 let

Žánr:
komedie, rodinný
Režie:
| celý štáb
Hrají:
Pavel Řezníček, Anna Kadeřávková, Petra Černocká | všichni herci

Rodinná komedie vypráví příběh velkoměstské pubertačky a jejího otce, nemajetného veterináře žijícího na venkově. Čtrnáctileté Viktorii, vyrůstající v přepychu, umírá při nesmyslné plastické operaci matka. Viktorie je svěřena do péče svému otci, se kterým se dosud nesetkala. Veterinář Jakub má rád svůj klid, pivo a nezávazné flirty s pěknými klientkami, které se svými zvířecími mazlíčky Jakuba rády navštěvují. Jakubův život, život jeho sestry Heleny, rázné starostky, a také život celé vesnice je narušen příjezdem Viktorky. Nevyhnutelně dochází ke konfrontacím během rodinných rituálů i během tradičních svátků, které Viktorie nezná. Své zoufalství svěřuje virtuálním přátelům na internetu, zároveň však díky síti a svému blogu pomůže vesničanům k finančnímu zhodnocení jejich dovedností. Někteří virtuálnímu světu podlehnou a ztrácí svou tvář, jiní dokáží s internetem rozumně naložit. Viktorka je postupně ovlivňována venkovským prostředím, na něž nebyla zvyklá.

Rodinná komedie vypráví příběh velkoměstské pubertačky a jejího otce, nemajetného veterináře žijícího na venkově. Čtrnáctileté Viktorii, vyrůstající v přepychu, umírá při ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 257 hlasů
  • -
  • -

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 59.00 CZK Přehrát online
PŮJČOVNÉ 45.00 CZK Přehrát online

Recenze filmu Andílek na nervy

  • Recenze Andílek na nervy na MovieZone

    Recenze MovieZone 20

    Zvrácený mišmaš vidláckých stereotypů, nerozvinutých zápletek a instagramového šílenství. Možná se hluboko pod primitivní a nudnou skořápkou skrývá sžíravá kritika dnešní přetechnizované generace, ale pod nánosy make-upu a nesmyslných hashtagů jsem ji vážně nenašel.

Trailer k filmu

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.