Plakát k filmu: Alvin a Chipmunkové 3

Alvin a Chipmunkové 3 Alvin and the Chipmunks: Chip-Wrecked

dokina.cz
3,5

Premiéra 22. 12. 2011
USA, 2011, 87 min

Žánr:
dobrodružný, rodinný, animovaný, dětský
Režie:
Mike Mitchell | celý štáb
Hrají:
Jason Lee, Amy Poehler, Anna Faris | všichni herci

Když v roce 2007 vstoupil do kin formou celovečerního filmu fenomén mnoha generací Alvin a Chipmunkové a ze zpívajících Chipmunků Alvina, Simona a Teodora se stala filmová senzace, byla otázka dalšího pokračování zodpovězená dříve, než jste stihli říct “Alvinnnnneee!!!”. Druhý díl dorazil do kin o dva roky později a zpívajícímu triu přibyly nové kamarádky - Chipettky. A vzhledem k tomu, že s prvním i druhým dílem se Chipmunkům a jejich tvůrcům podařilo vzít Hollywood i zbytek světa útokem (jen v České republice oba filmy vidělo přes 232 tisíc diváků), neváhali tvůrci ani na vteřinu a vrhli se do natáčení ještě zábavnějšího a dobrodružnějšího pokračování.

Tentokrát si naši staří známí vyrážejí užít prázdniny na luxusní výletní loď, kterou svým dováděním během chvíle obrátí naruby. Chimpunkové a Chipettky páchají na parníku, který se stal dočasně jejich hracím hřištěm, jednu lumpárnu za druhou a zpestřují tak prázdniny nejen sobě, ale i všem ostatním pasažérům. Veškerá legrace ale končí ve chvíli, kdy ztroskotají na opuštěném ostrově, ze kterého, jak se zdá, není úniku. Brzy se ale ukáže, že ostrov není tak opuštěný, jak to na první pohled vypadalo. Alvin a jeho přátelé potkávají nového kamaráda, se kterým se vydávají na dobrodružné putování po ostrově, na jehož konci je čeká velké překvapení.

Když v roce 2007 vstoupil do kin formou celovečerního filmu fenomén mnoha generací Alvin a Chipmunkové a ze zpívajících Chipmunků Alvina, Simona a Teodora se stala filmová ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 176 hlasů
 • -
 • -

Recenze filmu Alvin a Chipmunkové 3

 • Recenze Alvin a Chipmunkové 3 na MovieZone

  Recenze MovieZone 20

 • Recenze Alvin a Chipmunkové 3 na fffilm

  Recenze fffilm 30

  Dva muži a šest veverek na lodi. Pak na ostrově. Na ostrově sopka a hledačka pokladů. Písničky a tanečky. Neodvratitelná marnost žití. Neodvratitelná smrt. Václav Havel, Kim Čong Il. O tom jsou třetí Chipmunkové . Třetího Alvina a Chipmunky režíroval stejný člověk jako Deuce Bigalow, dobrej striptér . To postačí k potvrzení toho, že to není dobrý film. Ale i kdyby ho Režíroval Ridley Scott, asi by z něj nic lepšího vykřesat nedokázal. Stejně jako ve druhém dílu mluví dabované veverky z nějakého zvláštního marketingově-humorového důvodu slovensky (narozdíl od veveřáků a všech ostatních, kteří mluví česky), což má ve spojení s jejich pisklavými hlásky ten výsledek, že jsem polovině jejich dialogů vůbec nerozuměl. Ale i kdyby film režíroval Ridley Scott a veverky mluvily česky, stejně by to nepomohlo... O ději nemá smysl mluvit, herci vypadají jako by se styděli, že jsou na plátně (s občasnou výjimkou Davida Crosse), a většinu písniček jsem vůbec neznal, natož aby to byly nějaké moje oblíbené hitovky. Jason Lee vypadá o dvacet let starší než v předchozím filmu, jako kdyby měl každou chvíli umřít. Animace hlavních pišišvorů a jejich integrace do skutečných záběrů je téměř bezchybná, a o to bolestnější to celé je: Proč si mám zabíjet mozkové buňky tímhle? Proč tím mám zabíjet mozkové buňky svých (neexistujících) dětí, když existují filmy od Pixaru? Obávám se, že na čtyřku nepůjdu ani kdyby ji režírovali oba bratři Scottové...

Související články k filmu Alvin a Chipmunkové 3

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Alvin a Chipmunkové 3

  Alvin a Chipmunkové 3

  21. 12. 2011 08:09 Chipmunkové jsou zpět a i o letošních Vánocích to pořádně rozpiští!Když v roce 2007 vstoupil do kin formou celovečerního filmu fenomén mnoha generací Alvin a Chipmunkové a ze zpívajících Chipmunků Alvina, Simona a Teodora se stala filmová senzace, byla otázka dalšího pokračování zodpovězená dříve, než jste stihli říct “Alvinnnnneee!!!”.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.