Plakát k filmu: Alien: Covenant Premiéra

Alien: Covenant Alien: Covenant

Premiéra 18. 5. 2017 (za 2 týdny)
USA, 2017, od 15 let

Žánr:
thriller, dobrodružný, sci-fi

Nový díl Vetřelce je filmem, o nějž žádal málokdo. Pro poněkud nemastném a neslanném Prometheovi, jakémsi skoroVetřelci, jež se příliš nepovedl, nadchnula idea více téhož asi málokoho. Ridley Scott však v Marťanovi prokázal, že mu stále nechybí drajv - a pokud tentokrát bude psát scénář někdo jiný než minule (což píše), mohlo by pokračování příběhu androida Davida (a možná i vědátorky hrané Noomi Rapace) napravit divákům chuť.

Nový díl Vetřelce je filmem, o nějž žádal málokdo. Pro poněkud nemastném a neslanném Prometheovi, jakémsi skoroVetřelci, jež se příliš nepovedl, nadchnula idea více téhož asi ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 18 hlasů
  • -
  • -
  • -
  • -

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.