Plakát k filmu: Alice Cooper

Alice Cooper Super Duper Alice Cooper

dokina.cz
7,3

Premiéra 1. 9. 2016
Kanada, 2014, 98 min, od 12 let

Žánr:
hudební, dokumentární
Režie:
Sam Dunn | celý štáb
Hrají:
Alice Cooper, Elton John, Iggy Pop | všichni herci

Předtím než na pódia přišel Marilyn Manson, předtím než na plátna přišel Freddie Kruger, svět hrůzy ovládal Alice Cooper. Unikátně filmařsky zpracovaný portrét Vincenta Furniera, syna faráře, který se změnil v noční můru všech rodičů - Alice Coopera. Portrét mistra hororových show s funkční gilotinou a spoustou krve na pódiu. Příběh rockové ikony, který vypráví Alice Cooper osobně.

Předtím než na pódia přišel Marilyn Manson, předtím než na plátna přišel Freddie Kruger, svět hrůzy ovládal Alice Cooper. Unikátně filmařsky zpracovaný portrét Vincenta Furniera, ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 1 hlasů
  • -
  • -
  • -

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 128.79 CZK 438.51 CZK Přehrát online

Trailer k filmu

Související články k filmu Alice Cooper

  • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Dokonale nedokonalá loupež a vraždy taxikářů

    Filmové premiéry: Dokonale nedokonalá loupež a vraždy taxikářů

    31. 8. 2016 17:00 Vidina dokonalé loupeže, dobrodružná cesta mladé dívky a laskavého obra, touha po nalezení vlastního dědečka, nekonvenční vizuální esej slavné hudebnice, vraždy pražských taxikářů a povídkový film odehrávající se v kupé během jedné cesty vlakem. Ve 34. týdnu tohoto roku nás čeká 6 filmových premiér, mistrovské dílo Casablanca z roku 1942 a příběh rockové ikony, Alice Coopera.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.