Plakát k filmu: Akta Pentagon: Skrytá válka

Akta Pentagon: Skrytá válka Post, The

USA, 2017, 115 min, od 12 let

Žánr:
thriller, historický, drama, životopisný
Režie:
Steven Spielberg | celý štáb
Hrají:
Tom Hanks, Meryl Streep, Alison Brie, Carrie Coon, Michael Stuhlbarg, Bradley Whitford | všichni herci

Film líčí příběh novinářů deníků The Washington Post a The New York Times, kteří zveřejnili tajnou zprávu označovanou jako Pentagon Papers o angažovanosti americké vlády během války ve Vietnamu. Snaha o ututlání skutečností trvající čtyři prezidentská období donutila první americkou vydavatelku Kate Graham (Meryl Streep) a ambiciózního šéfredaktora Bena Bradleeho (Tom Hanks) z deníku The Washington Post vyhlásit vládě bezprecedentní válku o zveřejnění tajné vládní zprávy Pentagon Papers.

Film líčí příběh novinářů deníků The Washington Post a The New York Times, kteří zveřejnili tajnou zprávu označovanou jako Pentagon Papers o angažovanosti americké vlády během ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 0 hlasů
  • -
  • -
  • -
  • -

Související články k filmu Akta Pentagon: Skrytá válka

  • Obrázek k souvisejícímu článku: Spielbergovo drama The Post s Tomem Hanksem a Meryl Streep jde tvrdě po Oscarech

    Spielbergovo drama The Post s Tomem Hanksem a Meryl Streep jde tvrdě po Oscarech

    8. 11. 2017 19:19 Tom Hanks a Meryl Streep pod taktovkou Stevena Spielberga? Jestli jde letos z nějakého filmu vycítit tah na Oscarovou branku, je to The Post. Studio 20th Century Fox k němu dnes uvolnilo první trailer a hned od pohledu jde vidět, že tady se nebude útočit na miliardu z kin, nebo podobné velké finanční mety.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.