Plakát k filmu: 30 dní dlouhá noc

30 dní dlouhá noc 30 Days of Night

dokina.cz
6,1

2007, 113 min

Žánr:
thriller, horor
Režie:
David Slade | celý štáb
Hrají:
Josh Hartnett, Ben Foster, Melissa George, Mark Boone Junior, Danny Huston | všichni herci

Na nejsevernějším cípu Ameriky leží městečko Barrow. Každou zimu toto nehostinné místo na 30 dnů ovládne tma, mráz a samota. Letošní zima však přinese i smrt.

A Oni se blíží rychle. Překračují zamrzlou tundru a cestou odřezávají komunikace a únikové cesty. Obyvatelé městečka Barrow nemůžou zastavit to, co přichází. Krvežízniví upíři se vydávají na šílenou žranici. Je to svět, o němž dosud jen snili. Nekonečná noc a nekonečná zásoba krve a masa. V mrazivém vzduchu se vznáší jen strach a naděje se vypařuje tak rychle, jak na sněhu stydnou rozsápaná těla. Jenom dva lidé stojí mezi hladovými vetřelci a těmi, kdo přežili první krvavý útok. Šerif Eben (Josh Hartnett) a jeho žena Stella (Melissa George) bojují, aby mohli zase spatřit denní světlo. Dokážou městečko zachránit nebo se setmí navždy?

Na nejsevernějším cípu Ameriky leží městečko Barrow. Každou zimu toto nehostinné místo na 30 dnů ovládne tma, mráz a samota. Letošní zima však přinese i smrt. A Oni se blíží ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 344 hlasů
  • -
  • -

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.