Plakát k filmu: 3

3 Drei

dokina.cz
7,2

Premiéra 14. 4. 2011
Německo, 2010, 119 min

Žánr:
komedie, drama, romantický
Režie:
Tom Tykwer | celý štáb
Hrají:
Devid Striesow | všichni herci

Novinářka Hanna a architekt Simon jsou úspěšný pár žijící v Berlíně v harmonickém svazku, který trvá již dvacet let. Různé aférky, plánování dítěte a svatby, každodenní starosti i radosti mileneckého páru, to vše mají za sebou. Až do okamžiku, kdy do jejich života vstoupí atraktivní Adam. Problém je v tom, že Hanna ani Simon o svých vzájemných citech k Adamovi netuší...

Milostný příběh, ve kterém nechybí smysl pro humor, nečekané zvraty a překvapení je natočen s dynamikou a s citem pro výtvarnou stránku. Každá část příběhu zapadá do dokonalé mozaiky, ve které se osudy tří hlavních hrdinů propojí. Snímek poukazuje k tanci, divadlu, sochařství a pohrává si i s filmovými citacemi /např. ze slavného filmu ZÁZRAK V MILÁNĚ /1951, režie Vittorio De Sica/.

Tykwer i ve svém posledním filmu řeší své oblíbené téma lásky, mezilidských vztahů a dotýká se nadčasových otázek života a smrti. Zabývá se problémem krize středního věku, svobody jedince, jeho sexuální orientace a záměrně se vymezuje vůči tradičnímu pojetí partnerského svazku.

Novinářka Hanna a architekt Simon jsou úspěšný pár žijící v Berlíně v harmonickém svazku, který trvá již dvacet let. Různé aférky, plánování dítěte a svatby, každodenní starosti i ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 74 hlasů
  • -
  • -

Kde se podívat online?

Přehrát online

Recenze filmu 3

  • Recenze 3 na MovieZone

    Recenze MovieZone 80

    Hana, Simon, Adam. Možná nejzamotanější milostný trojúhelník v dějinách filmu, humorný, sarkastický a poučný zároveň. Na příběhu tří sexuálních „vysloužilců“ Tom Tykwer inteligentně glosuje současnost a zároveň demonstruje, že autorskou filmařinu nezapomněl. Lepší a více provokativní milostnou komedii aby člověk dneska hledal elektronovým mikroskopem.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.