Plakát k filmu: 2Bobule

2Bobule 2Bobule

dokina.cz
4,1

Česká Republika, 2009, 94 min

Žánr:
komedie, romantický
Režie:
| celý štáb
Hrají:
Kryštof Hádek, Tereza Voříšková, Jiří Krampol, Lubomír Lipský | všichni herci

2Bobule jsou volným pokračováním úspěšné filmové komedie Bobule, kterou vidělo v kinech přes 360 000 diváků a která se stala jedním z nejúspěšnějších filmů roku 2008.

Opět budeme sledovat eskapády dvojice kamarádů Honzy (Kryštof Hádek) a Jirky (Lukáš Langmajer). Jirka se zaplete s mladou krásnou dívkou, jejíž otec (Jiří Krampol) má ovšem o nápadnících své dcery úplně jiné představy … a Jirka raději prchá za kamarádem Honzou na jižní Moravu. Honza zatím žije s Klárou (Tereza Voříšková) na dědečkově vinařství a jakožto vinař začátečník se pouští do vrcholného umění slámového vína. Nejen, že čelí neúspěchům, ale po nečekaném příchodu kumpána Jirky se jeho život obrátí naruby. Jirkova slabost pro ženy se totiž doslova zvrhla v zápas o život.

Pokračování komedie z poetického prostřední jihomoravských vinic obohatí i nové postavy a nové herecké tváře v čele s Jiřím Kornem, Jiřím Krampolem a Janou Švandovou. Pro Lubomíra Lipského, který znovu ztvární roli dědečka, znamenají 2Bobule filmovou roli číslo 100!

Scénář k filmu napsal talentovaný tvůrce Jan Holeček, který se podílel mj. na scénáři k filmu Rafťáci a populárnímu sitcomu TV Nova Comeback. Režie filmu se ujal nadějný ruský režisér Vlad Lanné, jehož snímek Happy End vyhrál řadu filmových cen.

2Bobule jsou volným pokračováním úspěšné filmové komedie Bobule, kterou vidělo v kinech přes 360 000 diváků a která se stala jedním z nejúspěšnějších filmů roku 2008. Opět ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 64 hlasů
  • -
  • -

Recenze filmu 2Bobule

  • Recenze 2Bobule na MovieZone

    Recenze MovieZone 30

    Kryštof Hádek, Tereza Voříšková a Lukáš Langmajer versus Jiříkové Krampol a Korn. Z upachtěného pokračování „nevinně vinné“ komedie o podfukáři z velkoměsta, který na Moravě k rozumu přišel zmizelo veškeré kouzlo, a bylo nahrazeno chaotickými čáranci rozpačitosti, ba místy i trapna. Typický příklad toho, jak nemá vypadat pokračování svěže komerčního filmu.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.