Plakát k filmu: 22 výstřelů

22 výstřelů 22 bullets

dokina.cz
5,5

Premiéra 9. 9. 2010
Francie, 2010, 115 min

Žánr:
thriller, akční, kriminální
Režie:
Richard Berry | celý štáb
Hrají:
Jean Reno, Kad Merad, Richard Berry, Catherine Samie | všichni herci

Charly Matteï se rozhodl skoncovat se životem zločince. Poslední tři roky vede klidný život, věnuje se své ženě a svým dvěma dětem. Pak ho jednoho zimního rána pokládají za mrtvého, když zůstane ležet s 22 kulkami v těle v jedné parkovací garáži ve starém přístavu v Marseille.

Přesto ale nezemře...

Tento fiktivní film je inspirován skutečnými příběhy ze světa mafie v Marseille.

Charly Matteï se rozhodl skoncovat se životem zločince. Poslední tři roky vede klidný život, věnuje se své ženě a svým dvěma dětem. Pak ho jednoho zimního rána pokládají za ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Vaše hodnocení: 528 hlasů
  • -
  • -

Kde se podívat online?

Přehrát online

Recenze filmu 22 výstřelů

  • Recenze 22 výstřelů na MovieZone

    Recenze MovieZone 40

    Dostal do těla 22 kulek, ale protože má tuhý kořínek, zmůže se nejen na rychlou rekonvalescenci, ale i na krvavou pomstu. 22 výstřelů je film, který by rád budoval mytologii a tvářil se "kmotrovsky", bohužel za sebou nemá nikoho (scenáristu, režiséra), kdo by tohle skutečně dokázal prodat. Jean Reno filmem pouze proplouvá a viditelně se modlí, aby už byl konec. Budete také. Dvěma slovy: zbytečný film.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.