Soud s Charlie Sheenem odložen, dohoda narazila na úskalí

- eXtra kiNo autor: red

Americký herec Charlie Sheen obžalovaný z napadení své manželky Brooke Muellerové zůstane ještě měsíc na svobodě. Dohoda, v rámci které se měl Sheen k údajnému útoku přiznat a vyváznout tak s menším trestem, prý "narazila na úskalí". Soud v americkém Aspenu datum dalšího stání stanovil na 12. července. Informovala o tom dnes agentura Reuters.

Sheen byl zatčen loni 25. prosince za napadení své ženy. Ta řekla policii, že na ni Sheen vytáhl nůž, když mu hrozila rozvodem. Oba manželé se v té době potýkali s problémy s pitím, po události oba absolvovali protialkoholní léčbu. V únoru byl čtyřiačtyřicetiletý herec obžalován z těžkého zločinu a napadení, svoji vinu však popřel. Pokud bude usvědčen, hrozí mu až tři roky vězení. Kdyby se však přiznal, mohl by vyváznout pouze se 30 dny vězení, v případě dobrého chování zkrácenými dokonce jen na 17.

Hlavní žalobce ale v pondělí sdělil soudci Jamesi Boydovi, že dohoda "narazila na úskalí" a že obě strany potřebují víc času. Podrobnosti neuvedl.

Podle právníka Sheenovy manželky citovaného agenturou AP prý herci dohoda umožňovala během dne vězení opustit a pracovat v oblastním divadle.

Žhavé výstřely 2, Charlie Sheen, Rowan Atkinson

Sheen se proslavil jako hrdina filmových parodií Žhavé výstřely či Zítra se žením. Zazářil i ve vážných rolích, a to například ve válečném filmu Četa či v dramatu Wall Street. Čeští televizní diváci Sheena znají také ze seriálu Dva a půl chlapa. Stránky novin často plní příběhy z jeho neuspořádaného soukromého života a informace o jeho potížích s alkoholem.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.