Program Filmového festivalu Litoměřice 2009 (Film fatal)

- eXtra kiNo autor: red

Kinoklub Ostrov, o. s. ve spolupráci s MKZ Litoměřice pořádají FILMOVÝ FESTIVAL LITOMĚŘICE PODEVÁTÉ Film Fatal 28

Placeholder

Placeholder,zdroj: Archiv

Kinoklub Ostrov, o. s. ve spolupráci s MKZ Litoměřice pořádají

FILMOVÝ FESTIVAL LITOMĚŘICE PODEVÁTÉ

Film Fatal

28. - 30. 8. 2009

PROGRAM

Pátek 28. 8. 2009

Kino Máj

18:00 Zahájení výstavy filmového plakátu – hudební doprovod Mathieu Gautron

19:00 Slavnostní zahájení: Louise - Michel /Gustave de Kervern, Benoît Delépine, Francie, 2008, 90 min/

21:00 Společný průvod z kina Máj na Střelecký ostrov za doprovodu kapely Byl Pes

Hospoda u Letního kina

14:30 FAMU BEST I. /128 min/

Hraná tvorba:

Draci /Tomáš Vrána, 25 min/

1st Ping-Pong Lesson With Lucha Lib /Martin Kohout, 2, 32 min/

Druhé dějství /Olmo Omerzu, 40 min/

Animace:

Lavičkáři /Denisa Grimmová, 9 min/

Úskalí /Jan Bohuslav, 8 min/

Chybička se vloudí /Aneta Kýrová, 6 min/

Dokument:

Velmistr /Rozálie Kohoutová, 22 min/

Okno oko srdce, do oka okno, duše /Dominik Krutský, 16 min/

17:00 Ozvěny Anifestu – Krasosmutnění /54 min/

Šapitó u Letního kina

21:45 Byl Pes /koncert/

22:30 Mathieu Gautron /koncert/

24:00 Tančírna Kokty ŠALABAJZERA

Letní kino

22:30 Hranice ovládání /Jim Jarmusch, USA, 2009, 116 min/

Sobota 29. 8. 2009

Kino Máj

9:00 Válka policajtů /Robin Davis, Francie, 1979, 100 min/

11:30 Noc, ve které přišel ďábel /Robert Siodmak, Německo, 1957, 105 min/

14:00 Práskač /Jean-Pierre Melville, Francie/Itálie, 1962, 108 min/

16:30 Stará puška /Robert Enrico, Francie/Německo, 1975, 100 min/

18:30 Třetí muž /Carol Reed, Velká Británie, 1949, 104 min/

Hospoda u Letního kina

12:00 Ozvěny Fresh Film Fest

14:00 Ozvěny Anifestu – To nejlepší z Anifestu 2009 /65 min/

15:30 Ozvěny Anifestu – To nejlepší z Anifestu 2009 pro děti /65 min/

Šapitó u Letního kina

19:00 Lenka Vychodilová jako Lemura Lepá /koncert/

21:00 Rudovous /koncert/

22:00 Vrámci možností /koncert/

24:00 Afterpárty – živá i reprodukovaná hudba

Letní kino

22:30 Jáma a kyvadlo /Roger Corman, USA, 1961, 80 min/

Šapitó u Letního kina

13:00 – 17:00 Workshop – sítotisk a DIY techniky

Knihovna K. H. Máchy

9:30 ASIE NOIR – Krev prokletého /Hideo Gosha, Japonsko, 1966, 92 min/

11:30 ASIE NOIR – Bez cti a lidskosti /Kinji Fukasaku, Japonsko, 1973, 99 min/

13:30 ASIE NOIR – Bledý květ /Masahiro Shinoda, Japonsko, 1964, 96 min/

16:00 FAMU BEST II. /93 min/

Hraná tvorba:

Malé lži /William Lee, 53 min/

Bába /Zuzana Špidlová-Kirchnerová, 20 min/

Dokument:

Pravztahy aneb Jak vnučka s babičkou tahaly řepu a nemohly jí vytáhnout /Veronika Janečková, 20 min/

Neděle 30. 8. 2009

Kino Máj

10:00 Armáda stínů /Jean-Pierre Melville, Francie/Itálie, 1969, 136 min/

13:00 Vrah mezi námi /Fritz Lang, Německo, 1931, 117 min/

15:30 Muž, který lže /Alain Robbe - Grillet, Martin Hollý ml., Francie/Československo, 1968, 95 min/

Knihovna K. H. Máchy

11:00 Idioti a andělé /Bill Plympton, Velká Británie, 2008, 78 min/

12:30 Ruská ruleta /Géla Babluani, Francie/Gruzie, 2005, 86 min/

15:00 Anime Noir I.

16:30 Anime Noir II.

Letní kino

16:30 FAMU BEST III.Palác Akropolis - Akráč /Jana Počtová, 2008, 55 min/

Šapitó u Letního kina

15:00 Divadelní představení pro děti

18:00 Divadlo Letí – Svou vlastní ženou /Doug Wright/

Změna programu vyhrazena

Předprodej zahájen – v síti Ticketportal – knihkupectví Jonáš, v kině Máj a v Hospodě u Letního kina.

Akreditace v předprodeji za 300 Kč. Slevy pro členy Filmového klubu a klienty Všeobecné zdravotní pojišťovny.

Více informací na www.kinoostrov.cz

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.