Predátorovi se postaví známý komik Keegan-Michael Key

- Krátké zprávy autor: Adam Homola

Predátor je příliš atraktivní a ikonické monstrum na to, aby ho nechal Hollywood dlouho u ledu. Proto se v únoru příštího roku vrátí a byť toho o filmu zatím víme málo, jeho naděje jsou slušné. K už tak zajímavému obsazení a režisérovi se teď přidal Keegan-Michael Key. Komik známý z filmů Keanu, Proč právě on?, nebo Země zítřka, se tak postaví proti jednomu z největších filmových monster.

Na jednu stranu, proč ne, Key je fajn, na druhou stranu to může působit podobně nepatřičně, jako obsazení Adriena Brodyho do Predátorů. Jakkoliv nestáli Predátoři za moc, Brody byl nakonec docela v pohodě. Navíc ještě nevíme, jestli bude hrát smrtelně vážnou akční postavu, nebo bude jen odlehčujícím komickým prvkem.

Keegan-Michael Key tak doplní herecké obsazení čítající jména jako Trevante Rhodes, Boyd Holbrook a Olivia Munn. Nejzajímavější ze všeho je ale pán za kamerou – režie se totiž ujme Shane Black, který nejen že se podílel na scénáři, ale zahrál si i v prvním Predátorovi. Vedle toho natočil Správní chlapi, třetího Iron Mana a napsal třeba Smrtonosné zbraně a Posledního akčního hrdinu.

Keegan-Michael Key v roli "překladatele vzteku" prezidenta Baracka Obamy.

Natáčení by mělo začít někdy v únoru tohoto roku s tím, že s premiérou se počítá na 9. února 2018.

the-predator-poster

První poster na nový film The Predator.

Tagy: akční sci-fi

Zdroje: tisková zpráva

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.