Megafilm Titanic bude převeden do formátu 3D

- eXtra kiNo autor: red

Film Titanic režiséra Jamese Camerona, který byl co do tržeb druhý nejúspěšnější ve filmové historii, bude převeden do formátu 3D a v kinech se v této podobě objeví v dubnu roku 2012. Oznámil to server The Hollywood Reporter.

 Na převodu Titaniku do trojrozměrného formátu pracují studia Fox a Paramount. Film s hvězdami Leonardem DiCapriem a Kate Winsletovou vydělal ve své původní podobě už 1,84 miliardy dolarů (33 miliard korun).

Převod do technologie 3D má stát deset až patnáct milionů dolarů (177 až 266 milionů korun).

Titanic

Na novou podobu se mohou těšit také příznivci filmové ságy Star Wars režiséra George Lucase. Také ta má být v roce 2012 v kinech k vidění ve formátu 3D. V Hollywoodu sklízí nová vlna převádění starších filmů do 3D kritiku, zejména po přepracování slavného Souboje titánů, který se promítá od jara.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.