Legendární Vetřelec se dočká dalších dvou pokračování

- eXtra kiNo autor: red

Všichni fanoušci Vetřelce, jásejte!! Hollywoodský režisér Ridley Scott chystá natočit další dva díly, pojednávající o událostech předtím, než se vesmírné monstrum dostalo na palubu lodi Nostromo. Snímky však nebudou uvedeny do kin dříve než v roce 2013. Co se týče hereckého obsazení, hovoří se o Michaelovi Fassbenderovi, Michelle Yeoh nebo vycházející švédské hvězdě Noomi Rapace.

Film Vetřelec, natočený v roce 1979, byl pro Scotta vstupenkou do světa velkého filmu. Snímek se dočkal několika pokračování, na kterých se vystřídali také uznávaní režiséři David Fincher a James Cameron. V připrovaveném snímku z pracovním názvem Ráj má rekapitulovat události předtím, než na planetu zamořenou vetřelci dorazila vesmírná loď pod vedením seržantky Ripley.

DiCaprio roli odmítnul, Fassbender chce velký honorář

Přípravy filmu jsou zatím teprve v začátcích. Jedna z mužských rolí byla nabídnuta i Leonardu DiCapriovi, ten však z časových důvodů odmítnul. Dalším z oslovených byl Michael Fassbender, známý z filmu Hanebný pancharti, který si prý řekl o doslova astronomický honorář, který překvapil i sci-fi veterána Scotta. Zástupci obou stran prý ale stále jednají takže je možné, že se nakonec dohodnou a Fassbender si s vetřelci zabojuje. Jednu ze zkusenějších členek týmu by mohla ztvárnit hvězda dramatu Tygr a drak, Michelle Yeoh.

Nejlvětší adeptkou pro hlavní ženskou roli je švédka Noomi Rapace, jež se proslavila díky sérii filmů natočených podle knižní trilogie Stiega Larssona Millenium

Zdroje: ČTK

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.