Kultovní komedie Zoolander by mohla mít pokračování

- eXtra kiNo autor: red

Komedie z roku 2001 Zoolander, která si získala mezi fanoušky téměř kultoví status, bude mít zřejmě pokračování. Jedná se o parodický a bizarní příběh ze zákulísí módních přehlídek.

Jak napsal list The Daily Telegraph, Owen Wilson, který si zahrál postavu do hadích kůží navlečeného modela Hansela, už se na natáčení domluvil se svým kolegou Benem Stillerem - filmovým Derekem Zoolanderem - a jsou připraveni začít točit, jakmile bude hotový scénář. Ten píše herec Justin Theroux a příběh by měl vyprávět o stárnoucích hlavních postavách, které se znovu snaží prorazit v módním průmyslu.

"Na začátku se s nimi setkáváme v hodně špatné pozici. Skoro jim bije čtyřicítka a musejí se tak nebo onak prodrat do módního průmyslu," řekl Theroux. Kolik mrtvých to s sebou přinese tentokrát, ale neupřesnil.

Zdroje: ČTK

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.