Deadpool 2: záporák má velkou zbraň a plyšového medvídka

- Krátké zprávy autor: Adam Homola

Druhý Deadpool dorazí až v polovině příštího roku a pánové a dámy ho zrovna natáčí. A než aby na internet unikla nějaká fotka hlavního záporáka jménem Cable, zveřejnil ji na svém Twitteru Ryan Reynolds raději sám.

Cable vypadá nepřekvapivě skvěle. Josh Brolin se na něj hodí, nabral a vyrýsoval svaly, nechal si dodělat kybernetickou ruku, do druhé ruky vzal velkou bouchačku a může začít Deadpoolovi zatápět. Brolin se vůbec na komiksové záporáky tak trochu specializuje, protože příští rok bude jako Thanos zatápět i partičce od Marvelu v Avengers: Infinity War.

Brolin vypadá jako Cable dostatečně drsně, a to včetně plyšového medvídka u pasu. Kde se vzal? Prý ho Cable čmajznul Deadpoolovi. Alespoň to tvrdí Rob Leifeld, tvůrce komiksu.

Ryan Reynolds také nedávno zveřejnil fotku Domino, kterou hraje Zazie Beetz a v následujících týdnech a měsících z něj jistě vypadnou další fotky. Do června 2018 je ostatně ještě pořád hodně času.

deadpool 2 cable josh brolin

Tagy: komedie akční komiksové filmy

Zdroje: Ryan Reynolds Twitter

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.