Aktualizace: podívejte se na Goslinga a Forda v traileru a na plakátech na Blade Runner 2049

- Krátké zprávy autor: Adam Homola

O chystaném Blade Runner 2049 toho pořád zatím moc nevíme a premiéra se blíží. Na druhou stranu je do října ještě pořád dost času, ostatně jsme tu zatím měli jen první teaser. Ten navnadil pěkně, stejně jako se to daří dvěma nově vydaným plakátům.

Oba plakáty patří dvěma hlavním postavám, tedy Ryanu Goslingovi a Harrisonu Fordovi. A nemusíte vidět trailer, abyste pochopili jen z plakátů, že tohle komedie opravdu nebude. Atmosféra z nich dýchá a výrazy obou pánů dávají tušit, že se chystá něco velkého.

Vedle Goslinga a Forda se v novém Blade Runnerovi objeví taky Dave Bautista, Robin Wright, Jared Leto, Mackenzie Davis a další.

b20249-poster-gosling

b20249-poster-ford

Tagy: sci-fi

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.